KRZYŻE
APTECZNE
+48 518 624 956

Blog Apteka i Klient

Nawiążemy współpracę - dystrybucja krzyży aptecznych w Polsce i Europie

Data publikacji artykułu: 30.11.2017
Sprzedaż krzyży aptecznych w Polsce i Europie

Agencje reklamowe poszukiwane

Często zdarza się, że agencja reklamowa wykonuje jakąś pracę lub zlecenie dla apteki w danym mieście. Czasem jest to apteka w Warszawie albo we Wrocławiu lub w aglomeracji jak Gdańsk, Gdynia i Sopot (Trójmiasto) albo Katowice i okolice (Śląsk).

Czasem są to mniejsze miejscowości. Tak czy inaczej, apteki i punkty apteczne są i będą wszędzie.

Dobrym przykładem jest produkcja kasetonu, oklejanie witryn lub np. przygotowanie i druk informatorów, ulotek lub wizytówek dla aptek. Wtedy można zaoferować dodatkowo wysokiej jakości krzyż apteczny jednostronny lub dwustronny.

Chińskie krzyże są jak chińskie zupki - kupisz tanio, ale nie wyjdą ci na zdrowie

Nie każda agencja może sobie pozwolić na wyprodukowanie krzyża LED. Sprowadzanie chińskich krzyży lub innych reklam LED ze wschodu wiąże się z ryzykiem. Czasem działają, czasem nie działają, czasem się uda, a czasem nie. Jak to na loterii. Sprzedawanie bubla na dłuższą metę nie opłaca się nikomu.

100% pewności daje zakup krzyża u nas, czyli polskiego producenta, dającego gwarancję na swoje wyroby, znajdującego się fizycznie w Polsce, zarejstrowanego, wystawiającego faktury VAT i projektującego, montującego oraz programującego swoje krzyże od podstaw. Dajemy także wsparcie merytoryczne i techniczne.

Produkcja krzyży aptecznych to tylko jeden z naszych działów. Nasza firma, Admedia, oferuje także inne produkty wykorzystujące zaawansowane technologie. Dobrym przykładem są tu stoły dotykowe i totemy multimedialne, system rezerwacji sal z ekranami albo monitory dla barów i restauracji.

Na tym polu być może też pojawia się szansa na współpracę z nami, ale tutaj skupiamy się przede wszystkim na krzyżach aptecznych. W przypadku zainteresowania naszą pozostałą działalnością, odsyłamy na stronę firmową Admedia.

Aby uzyskać więcej szczegółów na temat współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

518 624 956

Dobre warunki współpracy to szansa na dobre przychody.

<< Powrót do listy artykułów